Naše služby

Při správě vašeho majetku se zavazuji pracovat ve vašem nejlepším zájmu. Mojí motivací je váš zisk, nikoliv provize z prodeje.

Richard Kunovský

Jaké služby nabízím

Specializuji se na špičkové investiční poradenství.
Zároveň jsem schopný zajistit celou škálu dalších služeb přes svoje partnery.
O jednotlivých službách se dozvíte více zde:

Investiční poradenství nejen pro Brno a okolí

Sedím s vámi na stejné straně stolu

Jsem odměňován transparentně pravidelným manažerským poplatkem nebo poplatkem ze zisku.

Osobní přístup a moderní technologie. 

Mí klienti oceňují spojení mého osobního přístupu a chytrých technologií. 

Vaše dlouhodobá spokojenost mě motivuje.

V dotazníku spokojenosti z dubna 2021 jsem od svých klientů obdržel průměrnou známku 9,1 na škále od 1 do 10.  

Mojí silnou stránkou je komunikace.

S penězi jsou spojeny emoce a ty často vedou k chybám. Dovedu klienty přesvědčit o vhodných krocích v souladu s prověřenými principy investování.

Řekli o mně

S Richardem spolupracuji od ledna 2014 a za svůj život jsem nepotkal člověka, který by na sobě dokázal udělat tolik práce. Jako jeden z mála poradců bere práci jako poslání.

Viktor Hostinský
Viktor Hostinský
zakladatel investiční platformy Edward

Richard na mě působí jako člověk, který ví, co dělá. Je maximálně transparentní a drží slovo. Líbí se mi, že stojí na stejné straně barikády jako já.

Jiří Halousek
Jiří Halousek
ředitel IReSoft s.r.o.

Finančních poradců je mnoho, ale ne každému lze svěřit své finance. Richard Kunovský patří dle mé zkušenosti do té top skupiny poradců, kterým je možné důvěřovat.

Marek Čačka
Ing. Marek Čačka
jednatel a spolumajitel Copy Group s.r.o.

Jak to funguje v 5 krocích

KROK 1

Nejdříve si vás vyslechnu

Potřebuji Vás poznat. Vaše cíle a vaše sny. Vím, že ve finančním plánování neexistuje stejné řešení pro každého. Vaše finanční cíle a plány jsou pro Vás jedinečné. Jsou otázkou vašeho srdce a vašich hodnot. Zároveň potřebujete poznat také Vy mě a získat ke mně důvěru.

KROK 2

Určíme spolu finanční cíle

Pomohu Vám definovat a vyčíslit vaše finanční cíle. Ať již to může být doživotní renta, ochrana majetku nebo cokoliv dalšího. Podíváme se spolu také na vaše současné řešení a na to, jak moc je funkční a efektivní.

KROK 3

Představím Vám finanční plán

Váš investovaný majetek rozdělíme do tří portfolií s různými poměry rizika a výnosu. Chytré algoritmy budou jejich poměr udržovat tak, aby to bylo vždy v souladu s vašimi cíli. Díky finančnímu plánu můžete klidně spát. Máte vždy v bezpečí připravenou část peněz, kterou plánujete využít v nejbližších třech letech a ostatní peníze přitom dál tvrdě pracují za Vás.

KROK 4

Začínáme investovat

Po odsouhlasení plánu a sazebníku služeb máte 7 dní na podpis smluv. Není k tomu zapotřebí ani jeden list papíru. Vše probíhá elektronicky a z vašeho domova. Máte tak dostatek času na případné otázky nebo připomínky. Elektronickým podpisem smluv se Vám otevírá investiční účet u největšího Obchodníka s cennými papíry ve střední a východní Evropě s pobočkami v Miláně, Londýně a dalších evropských finančních centrech. 

KROK 5

Pravidelně komunikujeme

S klienty pravidelně komunikuji, ať již skrze měsíční reporty, pomocí zpráv z emailů nebo na servisních schůzkách. Zároveň jsou jejich investice vyhodnocovány na týdenní bázi pomocí chytrých algoritmů. Tyto algoritmy udržují jednotlivá portfolia v souladu s nastaveným plánem a je-li to nutné, jsou rebalancována. Tím se systematicky využívá příležitost draze prodávat a levně nakupovat. Což v důsledku snižuje kolísavost klientova portfolia a zvyšuje jeho výnos.

Moje veřejná vystoupení

Vystoupení v Oldschoolers
Podcast Oldeschooler's
Výšek se bojím dodnes, ale už tam není panika
Vystoupení FINfest
Konference EFPA
Nejlepší životní investice
Česká televize
V České televizi v pořadu Dobré ráno
Veletrh řešení
Finanční svoboda v pěti minutách

Certifikace a osvědčení

Richard Kunovský - moje certifikace a osvědčení

Sjednejme si schůzku

Stačí mi na sebe zanechat kontakt, ozvu se Vám.

605 458 273

zavolejte mi

info@richardkunovsky.cz

... nebo mi pošlete e-mail