Placené poradenství

Proč se mnou

  • Nabízím celoživotní péči o vaše o dlouhodobé úspory a vaše investiční portfolio, tedy i v době čerpání doživotní renty. Mí klienti dnes využívají tři celosvětově úspěšné strategie. Jedna z nich vychází ze strategie Nobelovy nadace, jež 115 let žije pouze z výnosů. Další časem prověřená strategie využívá rozložení úspor po vzoru All Seasons od Ray Dalia, tento investiční génius je správcem největšího hedgeového fondu na světě. Třetí strategie je vhodná pro dynamické investory a je čistě akciová.
  • Jako jeden z mála poradců na českém trhu nabízím transparentní placený model. Neberu provize ani následný tzv. management fee od finančních institucí, ty zůstávají klientovi na účtě. Převážná část odměny je určená z ročního servis fee, tedy z celkového procenta spravovaného majetku. Toto celkové procento klesá s růstem hodnoty klientova účtu. V modelu placeného poradenství sedím na stejné straně stolu se svými klienty.
  • Díky mému profesnímu zázemí klient využívá službu na úrovni evropského privátního bankovnictví s možností investovat do širokého spektra globálních podílových fondů a ETF fondů přes lucemburskou společnost Moventum S.C.A. Lucembursko je největším centrem podílových fondů v Evropě a se stabilním politickým prostředím a silnou kulturou ochrany investorů.

 

Více o mé službě zdeVíce o investičním účtu zde

Řekli o mně:

arrow_smallerS Richardem spolupracuji od ledna 2014 a za svůj život jsem nepotkal člověka, který by na sobě dokázal udělat tolik práce. Richard má dar naslouchat lidem a porozumět, co se skrývá za jejich obavami. Jako jeden z mála poradců bere práci jako poslání. K penězům svých klientů přistupuje velmi zodpovědně, nevynechá jediné školení a má neutuchající chuť se stále odborně vzdělávat. Ač je spíše introvert, dokáže být skvělým společníkem a je prvním skutečným znalcem piva, kterého jsem potkal.

Viktor Hostinský, zakladatel a jednatel společnosti Viktor Hostinský Investments

Zobrazit více referencí

Veřejná vystoupení:

 

Nejlepší životní investice

V listopadu 2019 jsem dostal poprvé příležitost vystoupit v pražském hotelu Clarion na konferenci FINfest, největší svého rozsahu pro finanční a realitní profesionály v ČR. Co bylo tou nejlepší investicí? Poslechněte si můj životní příběh v deseti minutách.

 

Finanční svoboda v pěti minutách

V říjnu 2015 jsem vystoupil pro asi 60 podnikatelů na Veletrhu řešení v Brně s tématem k finanční svobodě v pěti minutách, aneb investujte stejně jako Nobelova nadace.

V České televizi v pořadu Dobré ráno

V úterý 30.1.2018 jsem byl hostem České televize v pořadu Dobré ráno. Během rozhovoru v ranním vysílání jsem zmínil důležitá pravidla investování, jak rozeznat kvalitního a vzdělaného poradce od ostatních a proč špička poradenského trhu poskytuje placené namísto provizního poradenství. Více v samotném záznamu ČT.

Spustit záznam vysílání pořadu ČT

Dobré ráno na ČT 1.

O mých začátcích k úspěšné praxi

1. září 2015, na den přesně 40 let od mých prvních školních krůčků, jsem se v Lužáneckém parku v Brně sešel s Viktorem Hostinským. Toho dne za mnou Viktor přijel z Mladé Boleslavi natočit rozhovor o mé vizi a cestě k úspěšné poradenské praxi. Dopředu jsme si nepřipravovali žádné otázky ani odpovědi. Vše mělo jít volně z nás. Výsledkem je, věřím, autentický a uvěřitelný rozhovor sestříhaný do deseti minut.