Finanční plánování

Nejprve Vás potřebuji poznat. Vás a vaše cíle. Každý člověk je jedinečný. Stejně tak jsou jedinečné Vaše finanční plány a cíle. Jsou otázkou Vašeho srdce a Vašich životních priorit.

Richard Kunovský

Mým prvním úkolem proto bude, pomoci Vám definovat a vyčíslit Vaše finanční cíle a určit Váš výchozí bod. Otázky, které Vám položím, mi pomohou zjistit, jak o penězích přemýšlíte, v čem jsou pro Vás důležité a co dnes děláte pro to, abyste jich měl dostatek i v době, kdy přestanete vydělávat.

Vytvoření finančního plánu

Vaše odpovědi mi pomohou pracovat na celkovém obrazu vaší situace a pomohou mi k vytvoření Vašeho finančního plánu. Dostanete tak do ruky mapu, která zvýší Vaše šance na úspěšnou cestu k finanční svobodě případně na její udržení. 

K čemu Vám bude finanční plánování?

Základním cílem každého investora nebo střadatele, a cílem často opomíjeným, by měl být: Příjem! Pravidelný stabilní příjem od určitého věku, který nikdy neskončí. Tento příjem můžeme nazvat doživotní renta. Ta Vám sama od sebe nespadne do klína, ani se k ní nedopracujete čirou náhodou. Bude na ni potřeba plánovat své kroky, a také dodržovat investiční strategii. Na této cestě je nutné se vyvarovat zásadních chyb. Přičemž už samotné rozhodnutí neinvestovat volné peníze, může pro Vás mít v budoucnu fatální následky.

Finanční poradenství v Brně

Pomocí pravidelného finančního poradenství a finančních konzultací na servisních schůzkách (kancelář se nachází v blízkosti centra Brna) se mnou, budete dělat informativní rozhodnutí v souladu s prověřenými pravidly investování. To Vám může významně zlepšit Vaše šance na dosažení stanovených finančních cílů. Finanční plán je základním předpokladem dosažení finanční svobody. 

Proč se mnou

Sedím s vámi na stejné straně stolu

Jsem odměňován transparentně pravidelným manažerským poplatkem nebo poplatkem ze zisku.

Osobní přístup a moderní technologie. 

Mí klienti oceňují spojení mého osobního přístupu a chytrých technologií. 

Vaše dlouhodobá spokojenost mě motivuje.

V dotazníku spokojenosti z dubna 2021 jsem od svých klientů obdržel průměrnou známku 9,1 na škále od 1 do 10.  

Mojí silnou stránkou je komunikace.

S penězi jsou spojeny emoce a ty často vedou k chybám. Dovedu klienty přesvědčit o vhodných krocích v souladu s prověřenými principy investování.

Řekli o mně

S Richardem spolupracuji od ledna 2014 a za svůj život jsem nepotkal člověka, který by na sobě dokázal udělat tolik práce. Jako jeden z mála poradců bere práci jako poslání.

Viktor Hostinský
Viktor Hostinský
zakladatel investiční platformy Edward

Richard na mě působí jako člověk, který ví, co dělá. Je maximálně transparentní a drží slovo. Líbí se mi, že stojí na stejné straně barikády jako já.

Jiří Halousek
Jiří Halousek
ředitel IReSoft s.r.o.

Finančních poradců je mnoho, ale ne každému lze svěřit své finance. Richard Kunovský patří dle mé zkušenosti do té top skupiny poradců, kterým je možné důvěřovat.

Marek Čačka
Ing. Marek Čačka
jednatel a spolumajitel Copy Group s.r.o.

Moje veřejná vystoupení

Vystoupení v Oldschoolers
Podcast Oldeschooler's
Výšek se bojím dodnes, ale už tam není panika
Vystoupení FINfest
Konference EFPA
Nejlepší životní investice
Česká televize
V České televizi v pořadu Dobré ráno
Veletrh řešení
Finanční svoboda v pěti minutách

Certifikace a osvědčení

Richard Kunovský - moje certifikace a osvědčení

Sjednejme si schůzku

Stačí mi na sebe zanechat kontakt, ozvu se Vám.

605 458 273

zavolejte mi

info@richardkunovsky.cz

... nebo mi pošlete e-mail