Advokátní a právní služby

„Když řešíte pojistnou událost, spoléháte na to, co Vám pojišťovna zaplatí. My karty obracíme a říkáme pojišťovně, co Vám má zaplatit.“ Tak by se jednoduše dala popsat služba Garance EUCS, kterou si u nás můžete sjednat levněji, než za kolik je dostupná na internetu. Se službou Garance EUCS Vám pojišťovna zaplatí 100 % Vašich nároků a výrazně rychleji, než když škodu řešíte sami.

V rámci této služby máte k dispozici tým špičkových advokátů, likvidátorů, soudních znalců a lékařů. Každý specialista na danou oblast. Díky Garanci EUCS máte jistotu, že při škodní události získáte vše, k čemu se Vaše pojišťovna ve smlouvě zavázala. A často víc, než když budete s pojišťovnou vyjednávat sám. Služba se uplatní při plnění v rámci životního a úrazového pojištění, havarijního pojištění, pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti. Garance EUCS se platí v měsíčním pojistném. V případě nezaviněné nehody, pracovního úrazu nebo ostatních neuvedených pojištění máte možnost být zastupován specialisty EUCS za předem stanovenou podílovou odměnu.

V rámci jednoho balíčku můžete ke Garanci ještě získat Právní kliniku EUCS, která Vám zaručuje bezplatné posouzení jakéhokoliv právního případu a při sporu Vás může zastupovat specializovaný advokát. Ať již za domluvenou hodinovou sazbu nebo jednorázovou odměnu.

Sdílet