Richard Kunovský

O mně

Na mé práci mě nejvíc těší, že se mi daří měnit zažité chování klientů. Co dělám, tím také žiju.

Osobní příběh

V roce 2010 jsem se ocitnul na životním rozcestí. Po 16 letech jsem opustil naši prosperující rodinnou firmu a udělal krok do neznáma. Přestěhoval jsem se do Brna a začal z nuly bez známostí, bez potřebných obchodních vztahů a zkušeností ve zcela novém oboru. Načasování nebylo zrovna ideální, obrovská konkurence a nevalná úroveň profese v očích mnoha klientů mi do karet nenahrávaly. Na druhou stranu to byla obrovská výzva. A jak se později ukázalo, dovedl jsem okolnosti využít ve svůj prospěch.

K tomu bylo zapotřebí se naučit nejprve dobře naslouchat, přesvědčivě prezentovat řešení a nikam netlačit. Všechny své klienty vedu k dlouhodobému plánování, k investování volných peněz na cíle a k dodržování zvolené strategie. To je prověřená cesta k finanční svobodě!

Richard Kunovský
Richard Kunovský

Jak funguju

Vzdělávám se od špiček v oboru s cílem patřit k nejlepším a nejúspěšnějším rodinným finančním poradcům v zemi. Jsem přesvědčený, že pro spokojený život hraje významnou roli také to, co děláme ve volném čase. Americký profesor financí Jeremy Siegel, kdysi prohlásil, že investování do akcií je běh na dlouhou trať. Možná i proto se sám věnuji rekreačně sportům, kde je důležitá vytrvalost – horolezectví, vytrvalostní běh, cyklistika.

 

Ve svém životě vyznávám dvě zlatá pravidla:

  • Zaplať nejdříve sám sobě.
  • Nech peníze pracovat.

Tyto dva jednoduché principy mají zažité dlouhodobě nejúspěšnější investoři a rentiéři po celém světě. Mohu naučit i vás, jak rozdělovat vlastní peníze, nahlížet na ně celostním způsobem a vytvářet tím bohatství.

Vykročte se mnou ke své finanční svobodě a staňte se tvůrci svého života.

Když jsem to zvládl já, dokážete to i vy.

Vyznávám tyto zásady

Dodržujte, stejně jako já, čtyři zásady dlouhodobě úspěšných investorů:

01
Myslete dlouhodobě

Akcie jsou nejbezpečnějším uchovatelem hodnoty bohatství na dlouhých horizontech. Změňte zažité chování. Plánujte si dlouhodobé cíle a na ně investujte.

02
Rozkládejte riziko

Správné rozložení vašeho investičního majetku má na jeho ochranu a dlouhodobé výnosy větší vliv, než si myslíte. Investujte stejně jako dolaroví milionáři. 

03
Vyhněte se časování trhu

Vyčkávání na lepší časy nebo chování typu mě se to netýká, je hra s ohněm. Čas je mnohem důležitější než správné načasování.

04
Nepanikařte

Investování je především o disciplíně a uplatňování prověřeného pravidla Koupit a držet. Toto pravidlo platí stále, i ve 21. století.

Sjednejme si schůzku

Stačí mi na sebe zanechat kontakt, ozvu se Vám.

605 458 273

zavolejte mi

info@richardkunovsky.cz

... nebo mi pošlete e-mail